יום חמישי , אוגוסט 11 2022
דף הבית / כללי / תרומה לפסח – עושים משהו בעל משמעות
תרומה לפסח

תרומה לפסח – עושים משהו בעל משמעות

כמו כולנו, גם אתם עסוקים בחיי היום יום, להתפרנס, לטפל במשפחה, לעיתים הולכים לרופא לבדוק דבר או שניים, אבל כמה מהדברים שאנו עושים ביום יום הם בעלי משמעות ייחודית, בעלי משמעות אמיתית, כזו שתורמת? תרומה לפסח, כמו כל תרומה אחרת, היא הזדמנות לעשות משהו קטן ומיוחד, משהו משמעותי, משהו שלוקח לכם כמה רגעים אבל משנה את חווית החיים של אדם אחר, זר, שנמצא במצוקה, בצורך, בחוסר.

כולנו מכירים את זה, אירוע משפחתי, חג, האווירה, ההתרגשות, השמחה לפגוש את כולם, לחגוג ביחד, לשיר, לשמוח, לשתות לחיים, לאכול ארוחה טובה. תארו לעצמכם שכל זה נעלם, וכי את החג הקרוב אתם מבלים לגמרי לבד, על שולחן דל ועני במזון.

תרומה לפסח, אל תפסחו על הנזקקים

כל כך הרבה יהודים, מאמינים ולא מאמינים, חוגגים את חג הפסח. יש משהו בחגים שמאחד את כולנו, וחג הפסח מתעלה על כולם. אין דבר עצוב יותר מלשבת לשולחן חג עני ודל, שולחן שמשקף לאותם חסרי מזל, ולעיתים חסרי משפחה, את מצבם העגום, אירוע שמעורר לחץ, עצב וחרדה.

כאשר אתם נותנים תרומה לפסח, אתם נותנים יותר מאשר ארוחה חמה, אתם נותנים הזדמנות, אתם פותחים לב של אדם אחר, אדם נזקק, בזמן שהוא הכי צריך. לשמוע את השכנים צוהלים ושמחים יחד, להריח את התבשילים העשירים והרבים מחלונות הבתים, אולי להיזכר איך היה כשהוא היה צעיר יותר בבית הוריו, והנה היום הוא צריך את העזרה שלכם. כמה משמעותי זה לתרום.

ארוחת חג לתרומה בפסח

אין יותר מדי פרטים, ואין על מה להתעכב. לא מדובר בתרומה ללימודים, במימון בגדים או מוצרי יוקרה, אלא בארוחה חמה לחג, ארוחה חמה וטעימה ביום בו כל עם ישראל יושבים ומסובין לשולחן עשיר ועמוס בכל טוב. נצלו את ההזדמנות לעשות מצווה אמיתית, ומצווה פשוטה כל-כך – מתן אוכל, בסתר, בתרומה, לאדם ביום חג ישראל.

ארגונים ייחודיים ומיוחדים בישראל, ארגונים של אנשים שאכפת להם, שעובדים על תרומות ומתנדבים, מעניקים את תחושת השפע והבית לאלפי ועשרות אלפי אנשים, ועם תרומה לפסח, תוכלו גם אתם להגיע לאנשים אלו, ולתת.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

מחשבון חיסכון

מחשבון חיסכון – למה כדאי להשתמש בו? 

אתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם סיטואציה כלכלית לא פשוטה? החלטתם לעשות שינוי ואתם לא ...