יום שני , אוגוסט 2 2021
דף הבית / כללי / פרגולה בונים בעבודת יד, או שלא בונים בכלל

פרגולה בונים בעבודת יד, או שלא בונים בכלל

שוק הפרגולות בישראל רחב וגדול, אין ספק בכלל, והסיבה לכך פשוטה וברורה. אנחנו מדינה שטופת שמש, ועם היתרונות הרבים שהשמש מביאה עימה, הרי שבכל זאת אנו זקוקים לצל. מקום לרבוץ, לנוח, לאכול, בחצר, בבית העסק, על הגג או במרפסת, פרגולה איכותית היא פיתרון מחייב, ופופולארי מאוד בארץ.

והנה, רבים בוחרים בפרגולות קנויות ללא התאמה, מכל הסיבות הלא נכונות, ומוצאים את עצמם נאלצים להוציא סכומים גדולים על תיקונים שפוגעים לא רק בכיס אלא באסתטיקה של החצר שלכם, עד כדי הצורך להחליף את הפרגולה מדי כמה שנים, ולהוציא הון תועפות בסכומים מצטברים, וחבל.

פרגולה מקצועית בעבודת יד

פרגולה בעבודת יד מביאה יתרונות משמעותיים שלעיתים את משמעותם האמיתית קשה להבין עד שלא מתנסים, ובטח עד שלא טועים עם פרגולה מוכנה מראש:

  1. התאמה אישית – נדל"ן הוא המוצר הנחשק ביותר בשוק הישראלי. למה לוותר על איכות המרפסת או החצר שלכם בחוסר דיוקים, אזורים לא מוצללים שרציתם שיקבלו הצללה או הצללת יתר באזורים שרציתם חשופים?
  2. עמידות – דקים מותאמים אישית מותאמים לא רק למראה, אלא לעגינה ולחיבור, כך שהם עמידים וחזקים הרבה יותר.
  3. שירות וליווי צמוד – כשחברה מקצועית לדקים בונה לכם דק בעבודת יד, הרי שמעבר להתאמה במקום, יש שירות ואחריות לעבודה.

אז איך בוחרים פרגולה?

הבחירה בפרגולה הנכונה פשוטה למדי, כשיש לכם את הליווי הנכון. המהלך הראשון הוא בחירת המידות לפרגולה, מתוך מגוון מידות קיימות, ותוך בדיקה של מידות החצר והאזור אותו תרצו להצל. סוג ההצללה גם הוא משתנה וניתן לבחירה והתאמה אישית, במראה ובמחיר. לאחר ההצללה יש לספק איטום לפרגולה, וגם כאן יש מגוון אפשרויות.

מעבר לכך, התאמת פרגולה אישית עם My Wood מאפשרת לכם בחירה מגוונת בכל מיני תוספות ושדרוגים לשיפור המוצר. דוגמא לכך היא צביעה בצבע אחד או יותר, צביעה של הפרגולה כולה או חלקים ממנה. דוגמא נוספת לעיצוב פופולארי בעולם הפרגולות הוא חיתוך דקורטיבי ידני של קורות התמיכה בכדי לתת עוד טאצ' מיוחד לפרגולה שלכם מבית My Wood.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

פרסום ממומן בגוגל

לקוחות ועכשיו! עם פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל מניב תוצאות שקשה לעכל. אנשים לא מבינים את זה עד שהם לא ...