יום שישי , אפריל 26 2019
דף הבית / כללי / מתג חכם
מתג חכם

מתג חכם

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לכם, וזה קורה הרבה, זה שביום שאתם נוסעים לחו"ל, אתם משאירים את הדוד דולק לשבוע רצוף, וזה בזמן שלאף אחד מלבדכם אין מפתח לדירה שלכם, ואת החשבון גם אתם תשלמו לבד. יש המון סיבות למה אנשים שוכחים את הדוד דולק. אחת הסיבות הכי מוצדקות היא, שאף אחד לא רואה את מתג החשמל של דוד השמש משום שבדרך כלל הוא מותקן ליד חדרי השירותים והאמבטיה. לכן אם אתם לא ממש נתקלים בו אתם יכולים לשכוח גם להדליק אותו, אבל בעיקר לכבות אותו. זה קורה לכולם וזה קורה הרבה וחשבון החשמל שלכם עלול להיות מנופח מאוד, רק בגלל המון שעות שהדוד דלק סתם, כי שכחתם.

אם היה לכם מתג חכם זה לא היה קורה!

מה זה מתג חכם – סוויצ'ר

מתג חכם זו אפליקציה של מתג בשם סוויצ'ר, אותה ניתן להתקין בכל פלפון. אתם מתרגלים לעובדה שאתם מדליקים ומכבים את הדוד דרך האפליקציה וכך בעצם שולטים בזמן ההדלקה והכיבוי שלה. זה כבר לא משנה אם אתם שכחנים או לא, כאשר אתם מגדירים לאפליקציה של הסוויצ'ר את זמן ההפעלה, אתם גם מכניסים את ההגדרה לכיבוי וזה עובד לבד. אתם לא צריכים לחשוב על זה, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם עם זה, אתם פשוט עושים הכול דרך האפליקציה וזהו. כך תוכלו לקבל חשבון חשמל בגין מים שחיממתם בדיוק לזמן הנכון ולא כפול ולא פי שלוש מה שצרכתם אבל התחממו בטעות כי שכחתם להדליק את הדוד.

למה אנשים שוכחים לכבות את הדוד?

המתג החכם מאפשר לכם לשלוט בשעות הדלקת וכיבוי הדוד, בלי לטרוח. כל מה שאתם צריכים זה להתקין את האפליקציה של מתג חכם – סוויצ'ר בפלפון שלכם ויש לכם שומר אישי על הדלקת הדוד.

למה אנשים שוכחים לכבות את הדוד?

  • כי זה אנושי לשכוח.
  • כי לפעמים עסוקים מאוד ושוכחים כל מיני דברים.
  • כי צריך לעבור ליד הדוד, כדי לזכור לכבות אותו.
  • כי בדרך כלל מתג דוד החשמל נמצא במקום בו אתם לא שוהים.
  • כי אין שום דבר שיזכיר לכם לכבות את הדוד.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

מידע נדל"ן

מידע נדל"ן – כל האינפורמציה החשובה

שוק הנדל"ן מציע לנו מצד אחד שפע הזדמנויות, אבל מצד שני ישנן לא מעט עסקאות ...