יום חמישי , אפריל 25 2019
דף הבית / כללי / היתרונות של מערכת מס"ב
מס"ב

היתרונות של מערכת מס"ב

ברגע שיש לך צורך לגבות כספים יש לך צורך למצוא מערכת שתתאים עבורך. מערכת מס"ב הוקמה על ידי הבנקים הגדולים, היא פשוטה להטמעה ומביאה אלייך יתרונות רבים.

יתרון ראשון – קלות הגבייה

מערכת מס"ב מעניקה פלטפורמה קלה לצרכי גבייה שונים. מבחינת המערכת, תהליך ההצטרפות הוא פשוט ותהליך של כל פעולת גבייה הוא נוח וקל. כל עסק וכל מי שמקבל כספים ימצא כי מדובר בפעולות קלות מאד. כל שיש לעשות הוא לבחור את דרך הגבייה, להחליט איזו גבייה לבצע (הוראת קבע/ תשלום חד פעמי ועוד) ולקבל את הכסף מהלקוחות.

יתרון שני – מערכת שהוקמה על ידי הבנקים הגדולים

כל עסק וכל מי שיש לו יחסים הכוללים העברת כספים (כמו משכיר – שוכר) צריך להשתמש במערכת שנותנת לו ביטחון. כיוון שמערכת מסב הוקמה על ידי הבנקים הגדולים היא בטוחה לשימוש עבור שני הצדדים. עסקים רבים משתמשים במערכת ומאפשרים ללקוחות שלהם להרגיש בטוחים בכל הנוגע להעברות כספים. כיוון שהמערכת פותחה על ידי הבנקים הגדולים, כל שיש לעשות על מנת להצטרף אליה הוא למלא טופס, לחתום, לקבל אישור ולהתחיל לגבות כספים במערכת בטוחה.

יתרון שלישי – מערכת מס"ב מביאה אבטחה גבוהה לעסק

כל מי שחושש מאבטחה חושש בצדק. בעולם בו נראה שהמידע פרוץ ופתוח, מערכת מס"ב מביאה את רמת האבטחה הגבוהה ביותר. גם מקבלי הכספים וגם נותני הכספים נהנים מביטחון מלא ומערכת שיכולה לבדוק כל משתמש באופן אישי ולשמור על פרטיו באופן מלא.

יתרון רביעי – פתרון עבור מגוון צרכים

במערכת אחת ישנם שלל פתרונות. היא מתאימה עבור גני ילדים, מועדונים, בתי אבות, ספקים של שירותים קבועים, עמותות, עצמאיים ואפילו בעלי נכסים להשכרה. מערכת מסב היא פשוטה ונותנת מענה שקל ליישם.

יתרון חמישי – קבלת דו"חות מסודרים

ההתנהלות מול מערכת מס"ב היא פשוטה ויעילה. היא פותרת בעיות רבות אשר נוגעות להתנהלות ורישום הכספים. במקום שהעסק יצטרך לעקוב אחר כל הפעולות ובמקום לפנות אל הנהלת חשבונות שתבחן את נושא הגבייה, המערכת מוציאה דו"חות מסודרים איתם קל להתנהל מבחינה חשבונאית.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

הלוואות

הלוואות ללא בטחונות וללא ערבים

אין כמעט אדם שלא זקוק בנקודת זמן כזו או אחרת לסכום כסף משמעותי, כזה שההכנסות ...