יום ראשון , מרץ 7 2021
דף הבית / ביטוחים / מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?
Half of orange lifebuoy in foreground. Blue clear sky, sea and sand in background. Bright sunny day. Holidays at beach. Beautiful seascape. Equipment for rescue of people. Service for lifesaving.

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

אם יצא לכם לטוס לחו"ל או שאתם עומדים לטוס פעם ראשונה לחו"ל, בטח נתקלתם במושג ביטוח נסיעות לחו"ל ולא ממש הבנתם מה זה. אז על מנת לעשות סדר בדברים כדאי שתדעו שנסיעה לחו"ל בין אם היא לזמן קצר או לזמן ארוך מצריכה ביטוח נסיעות לחו"ל שיגן עליכם במהלך שהותכם בחו"ל. הודות לביטוח זה תוכלו להגן על בריאותכם במהלך שהותכם בחו"ל ולקבל את מלוא הזכויות המגיעות לכם מטעם פוליסת הביטוח.

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא למעשה ביטוח רפואי אשר מכסה אתכם במהלך שהותכם בחו"ל. הביטוח כולל הוצאות בריאות שונות בין אם זה אשפוז בבית חולים, קבלת טיפול ועוד. למעשה שאנו נמצאים מחוץ לגבולות הארץ אנו עלולים להיתקל במהלך השהות במחלה פתאומית שמתגלה, או להיקלע לתאונת דרכים שמצריכה אשפוז וטיפול במקום. באמצעות ביטוח נסיעות לחו"ל אנו מקבל את ההגנה הגבוהה ביותר למצבים אלו. כלומר מצבים בלתי צפויים שעלולים לקרות במהלך הטיול עצמו. כך שבעת חירום ניתן לקבל את הטיפול הרפואי שמגיע לכם ולשמור על בריאותכם עד החזרה לארץ. דבר זה חשוב ביותר במיוחד שנמצאים במדינה זרה שאינה מדינתנו.

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל

הבריאות שלנו היא אחד הדברים החשובים ביותר ועל מנת לשמור עליה גם במדינה זרה, יש צורך בביטוח נסיעות. הודות לביטוח זה ניתן לקבל טיפול רפואי ואף להתפנות עקב אירוע לבבי שקורה באופן פתאומי או תאונת דרכים שאתם מעורבים בה במקרה, וכן במצבים שבהם מתגלה מחלה באופן פתאומי ללא כל התראה. הודות לכיסוי רפואי נרחב שכולל בין היתר תאונות דרכים, מחלות  ועוד ניתן להגן על הבריאות שלנו בצורה הטובה ביותר ואף ליהנות משירותים שונים שמגיעים לנו עד שנגיע ארצה. לכן חשוב ביותר שיהיה לכם ביטוח נסיעות בטרם הנסיעה עצמה.

מי מחויב בביטוח נסיעות לחו"ל?

כל אדם שטס למדינה זירה ומעל גיל 18 מחויב ביטוח נסיעות לחו"ל, אך לא רק מבוגרים מחויבים גם ילדים קטנים יותר ובני נוער מחויבים בביטוח נסיעות לחו"ל. את הביטוח יש לבצע בטרם העלייה לטיסה. הביטוח של הילדים שונה מביטוח המבוגרים ומכסה דברים שונים. את הביטוח ניתן לעשות בחברות הביטוח ולבדוק מה כוללת כל ביטוח ובהתאם לכך להשוות ולהחליט מה הכי מתאים לכם.

היתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל

באמצעות ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

כיסוי מלא כולל צד ג'- פוליסת הנסיעות כוללת ביטוח מלא כולל צד ג' ללא תשלום נוסף.

מוקד חירום רפואי 24 שעות ביממה- מוקד חירום רפואי לכל בעיה רפואית או התייעצות רפואית שאתם נתקלים בה במהלך הנסיעה.

שירות איכותי וטיפול מהיר- במידה וקיבלתם אירוע ללבי, או שהייתם מעורבים בתאונת דרכים אתם זכאים  לפינוי ואשפוז בבית חולים וכן טיפול רפואי.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

מה זה בעצם אומר הבראת עסקים? 

העסק שלכם, כמו הרבה עסקים אחרים, מתמודד היום עם משבר קשה בגלל הקורונה? אם כך, ...