יום רביעי , מאי 22 2019
דף הבית / כללי / חיפוי קירות
חיפוי קירות

חיפוי קירות

חיפוי קירות עסיסי לשמירה על היובש

אז זהו, שזה עסיסי כי הוא מגוון, צבעוני ככל שנרצה ומעוצב להפליא. הוא ישמור על היובש של החדר, הקיר או המקלחת אבל המראה שלו רענן, נקי וצבעוני. החיפוי של הקירות, פשוטו כמשמעו, מגן עליהם. מגן עליהם מפני רטיבות או מפני מראה ישן מדי. אתם יודעים, לא רק לפנים צריך לעשות מתיחה כי גם במקרים של חיפוי קירות, אחרי הרבה שנים גם הם נדרשים למתיחה. מכל מקום, כאן מדובר על הגנה מפני רטיבות באמצעות פולימר. חיפויי קיר מפולימר הפכו  נפוצים יותר ויותר, גם בשל המראה היוקרתי שלהם וגם בשל היעילות הגבוהה שהם הוכיחו.

חיפוי קירות מתאים גם לקירות פנימיים וגם לחיצוניים. קירות חיצוניים יעדיפו חיפוי דמוי בטון ואילו על הקירות הפנימיים אפשר להרכיב קישוטים, צבעים ומשחקי עיצוב, ככל שיד הדמיון הטובה מרשה למעצב וללקוח לעוף. חיפויי קיר מפולימר מקנים ללקוח ולמעצב מגוון אפשרויות של עיצוב האריחים והדוגמה שהם יוצרים. יש אריחים, למשל, שאפשר להדביק במרחקים שונים מן הקיר והם יוצרים משחק עיצובי נעים, בדומה לציורים של אדריכלות מתוחכמת.

הקירות המחופים צריכים להיות עמידים בפני רטיבות וגם בפני אש. התקן הישראלי כולל את הדרישות שלו להגנה מפני אש אבל במקרה של קיר מקלחת הרי שאנחנו מבקשים בעיקר הגנה מפני רטיבות. בכל מקרה, קיבלנו את שתי הדרישות הקיצוניות. חיפוי קירות יכול להיות הפוך ולא רק במשמעות המילולית שלו אלא גם בצורות עיצוב שהופכות את המראה הרגיל והיבש על פיו. אריחים עם דוגמה של גלים, למשל שיתאימו לחדר המקלחת ואילו אריחים בחדרי שינה יבואו בגוונים שקטים בדוגמה שקטה וסולידית.

מקובל לדבר על חיפוי קירות באמצעות פולימר אבל פולימר הוא כינוי לכל מקבץ מולקולרי ארוך ששומר על סדר מסוים. הפולימרים שאנחנו מכירים בעולם התעשייה הם החומרים מהם עושים את הפלסטיק המפורסם והידוע לשימצה. כמה אהבנו אותו בהתחלה וכמה אנחנו נבוכים מולו כיום. עדיין, ככל שירבו נזקיו לסביבה, אין כמוהו לחיפוי של קירות ואין כמו חיפויי קיר מפולימר.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

מידע נדל"ן

מידע נדל"ן – כל האינפורמציה החשובה

שוק הנדל"ן מציע לנו מצד אחד שפע הזדמנויות, אבל מצד שני ישנן לא מעט עסקאות ...