יום רביעי , מאי 22 2019
דף הבית / כלכלה ומסחר / הלוואות ללא בטחונות וללא ערבים
הלוואות

הלוואות ללא בטחונות וללא ערבים

אין כמעט אדם שלא זקוק בנקודת זמן כזו או אחרת לסכום כסף משמעותי, כזה שההכנסות השוטפות לא יכולות לספק. לפעמים הצורך בכסף הוא לטובת מימון חופשה משפחתית שתהפוך לחוויה בלתי נשכחת באמת, במקרים אחרים נרצה לממן אירוע מרשים במיוחד, לפעמים הסיבה היא הזדקקות לטיפול רפואי יקר, קניית מכונית היא עוד מצב נפוץ שבו נרצה עזרה מגוף פיננסי וישנן כמובן עוד סיבות לכך שבני האדם המציאו את ההלוואה.

למנף את העתיד לטובת ההווה

למעשה, הלוואות הן אחד המנגנונים החשובים ביותר מבחינת התפתחות המין האנושי והעלייה ברמת החיים שלנו. היכולת לתכנן קדימה, כולל לטווח ארוך, היא קריטית, וגם העובדה שצד אלף, זה שנותן את הכסף, יכול לדעת ברמת ודאות סבירה שהוא יקבל בחזרה את כספו, וכמובן ירוויח גם הוא, מאפשרות לנו למנף את העתיד לטובת הצרכים שלנו בהווה.

היתרונות המשמעותיים של הלוואות ללא ערבים

בעבר המקור העיקרי של הלוואות היו הבנקים. הדרך שלהם להגן על עצמם מפני מצבים שבהם הלווה לא יחזיר את ההלוואה הייתה החתמת ערבים – כלומר אדם אחר, או אפילו שניים, שייקחו על עצמם את ההתחייבות של מבקש הכסף אם מסיבה כלשהי הוא לא יחזיר אותו.

במקרים רבים אנחנו לא יכולים לגייס ערבים. בנוסף עצם הבקשה מאדם קרוב לנו לקחת על עצמו התחייבות שהיא בעצם שלנו מייצרת אי נעימות. בהתאם השתכלל שוק האשראי וכיום ניתן למצוא גם הלוואות ללא ערבים וגם ללא בטחונות, כך שקל הרבה יותר מכל הבחינות לקבל את הכסף שאנחנו זקוקים לו באופן מידי.

מה חשוב לבדוק כשלוקחים הלוואה?

באופן טבעי הגופים שמספקים אשראי גובים על כך תשלום מסוים בדמות הריבית. גובה הריבית משתנה בהתאם לגובה ההלוואה, מספר התשלומים, המאפיינים האישיים של מבקש הכסף וכמובן שישנה גם תחרות בין כל מי שפועל בשוק האשראי, בין אם זה הבנקאי ובין אם זה החוץ-בנקאי.

לא תמיד קל לחשב כמה באמת עולה לנו הכסף שקיבלנו, אבל כדאי להשוות מספר הצעות. בנוסף מומלץ לא לבקש סכומים גבוהים מדי שלא לצורך אלא רק את מה שאנחנו באמת זקוקים לו. גם קיצור תקופת ההחזר, אם אנחנו יכולים לעמוד בכך כמובן, מפחית את עלותה של ההלוואה.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

מחשבון זהב

מחשבון זהב – האם כדאי לכם למכור את הזהב שיש לכם?

מעוניינים למכור את הזהב שיש לכם? ירשתם הרבה תכשיטים וכלים שונים מזהב ולמען האמת אין ...