יום ראשון , ספטמבר 22 2019
דף הבית / כללי / הלוואות למוגבלים בבנק
הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים בבנק

מי שחשבון הבנק שלו מוגבל, עובר קשיים רבים ביום יום הן בתפעול משק הבית שלו והן בעסק שלו. במקרים רבים מדובר באנשים בעלי תיקים בגין חובות כספיים שנפתחו בהוצאה לפועל, בעיות משפטיות שונות עם עובדים, ספקים לקוחות ועוד.

הלוואות למוגבלים בבנק

אדם זה המעוניין לרכוש דירה כדי שיהיה לו נכס משלו נתקל בקשיים רבים. הבנקים המסחריים אינם מאשרים לו משכנתא כיוון שהם חוששים שעקב מצבו הרעוע והמסובך כספית, הוא לא יוכל להחזיר את מלוא ההלוואה גם אם מדובר בתקופת החזר ארוכה של כמה שנים.

לאדם זה יש שתי אפשרויות, האחת היא לוותר על חלום רכישת הדירה ולהמשיך לגור בשכירות או אצל קרובי משפחה והאפשרות השנייה היא להגיש בקשה לקבלת הלוואות למוגבלים בבנק מגורם פיננסי שהוא חוץ בנקאי.

גורמים חוץ בנקאיים הם התקווה האחרונה של לקוחות בעלי בעיות כספיות שונות שהבנק סרב לאשר להם את ההלוואה הנדרשת.

התנהלות עם גורמים חוץ בנקאיים

קיימים במשק כמה גופים העוסקים בכך כמו חברות ביטוח, חברות השקעות וחברות פיננסיות פרטיות. כל אחד מהם מוכן לאשר הלוואות למוגבלים בבנק אך כדי להבטיח את ההחזר החודשי, הם מעניקים את ההלוואות בריביות גבוהות ובהחתמת הלקוח על כמה בטוחות כמו כספי קרן השתלמות הקיימים לו, הנכס עצמו וערב שבמקרה של בעיה ישלם את הכספים במקומו.

ייעוץ משכנתאות

הלקוחות בדרך כלל לא מבינים מספיק בנושא הלוואות למוגבלים בבנק וקיים חשש טבעי שהם יתבקשו לשלם סכומי כסף גבוהים ולא סבירים, בטוחות מוגזמות ותנאים שאינם מיטיבים עם הלקוח.

לכן, אף על פי שגורמים חוץ בנקאיים הם היחידים המעניקים הלוואות למוגבלים בבנק, מומלץ לפנות ליועצי משכנתאות אשר יבחנו את כל ההצעות שקיבלו הלקוחות מגורמים פיננסיים שונים.

בהתאם להצעות המחיר, יוכלו יועצי המשכנתאות להמליץ ללקוחות לבחור בהצעה הטובה ביותר לאחר שהם ניהלו משא ומתן עם גוף זה והשיגו עבור הלקוח תנאים יוצאי דופן. אם אף אחת מההצעות אינן מומלצות, יפעילו יועצי המשכנתאות את קשריהם ויפנו לגורמים ספציפיים אשר יציעו הצעה הוגנת ואטרקטיבית כך שהלקוחות, אף על פי שנקלעו לקשיים כלכליים יוכלו לרכוש נכס משלהם.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

משרד פרסום חרדי בירושלים

מיהם הלקוחות של משרד פרסום חרדי בירושלים

אם מסתכלים על החברה החרדית בתור קבוצה צרכנית, אפשר לאפיין אותה באופן די ברור ובמיוחד ...