יום חמישי , אפריל 15 2021
דף הבית / כללי / מה חשוב לדעת על אחסון תכולת דירה
אחסון תכולת דירה

מה חשוב לדעת על אחסון תכולת דירה

לפעמים, אנו עלולים למצוא את עצמנו זקוקים למקום עבור אחסון תכולת דירה שלנו; אם בשל מעבר הולך וקרב לדירה קטנה יותר, רילוקיישן לחו"ל ואפילו עבור ציוד לעסק שאנחנו עומדים לפתוח. האופציה הטובה ביותר העומדת בפנינו היא לבחור יחידת אחסון להשכרה במחסנים או במכולות, ולארגן את חפציכם בצורה יעילה ומסודרת. 

כיצד בוחרים יחידת אחסון תכולת דירה שתתאים לנו?

להשכרת יחידת אחסון תכולת דירה יש יתרונות נפלאים; כך אנחנו יכולים ללכת לישון בלילה בידיעה שכל תכולת הדירה שלנו מוגנת ושמורה מפני מזג האוויר, מזיקים ומכרסמים שונים, וכמובן גניבות. ישנם מתחמי יחידות אחסון שמציעים גם אבטחה כבדה הכוללת מצלמות, שמירה אנושית ואלמנטים נוספים שמטרתם לוודא שתכולת הדירה שלכם נשמרת בשלמותה.

כדי לוודא שאתם בוחרים ביחידת האחסון המתאימה לכם ביותר, יש כמה שאלות שכדאי לשאול:

  • כמה חפצים אתם צריכים לאחסן?
  • בהתאם לכך, מהו גודל היחידה לה תזדקקו?
  • האם יחידה קטנה עבור ציוד ספציפי (לדוגמא כל ריהוט החוץ) תספיק או שאתם זקוקים ליחידה שתכיל את כל התכולה?
  • מהי המטרה של היחידה? האם מדובר במחסן שיהווה פתרון בזמן שאתם בחו"ל כך שלא תצטרכו לשלם שכירות גבוהה וקבועה? או שמא באחסון של כמה חפצים כבדים שאין לכם מקום עבורם?

רק אל תשכחו מהם

אחסון תכולת דירה לא אומר לשכוח ממנה לגמרי! להפך; בעיקר אם אתם עדיין נמצאים בארץ, מומלץ מאוד להגיע למחסן מידי פעם ולעבור על החפצים. עוד כדאי למיין אותם מראש כך שהחפצים שייתכן ותמצאו את עצמכם זקוקים להם בשלב מסוים (לדוגמא בגדי חורף\קיץ בהתאם לעונה) יהיו נגישים יותר מאשר חפצים אחרים.

אם אתם נמצאים בחו"ל, אפשר תמיד לשלוח אדם קרוב שיגיע בשמכם למחסן ויעבור על הדברים. הדבר הופך קריטי יותר כשמאחסנים פריטים המחייבים בדיקה תקופתית. לדוגמא, מכונית! מומלץ לוודא שהצמיגים עדיין מלאים, המצבר במקומו, וכן להוציא את הרכב מידי פעם לסיבוב בכדי לשמור על תקינות המנוע. כך, מהפריט "הזול" ביותר ועד ליקר ביותר – כל תכולת הדירה שלכם והחפצים יקרי הערך שברשותכם יישארו מוגנים!

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

תרומה לפסח

תרומה לפסח – עושים משהו בעל משמעות

כמו כולנו, גם אתם עסוקים בחיי היום יום, להתפרנס, לטפל במשפחה, לעיתים הולכים לרופא לבדוק ...