יום ראשון , ספטמבר 19 2021
דף הבית / כללי / איזו מהפכה צפויה להתרחש על הגגות של כולנו ואיך אורמש קשורה אליה?

איזו מהפכה צפויה להתרחש על הגגות של כולנו ואיך אורמש קשורה אליה?

מציאות החיים שלנו משתנה כל הזמן, ובשנים האחרונות בקצב מהיר יותר ויותר. המהפכה הבאה צפויה להתרחש ממש בסמוך אלינו, ליתר דיוק על הגגות שלנו, והיא תשפיע באופן חיובי על האוויר שאנחנו נושמים, על האקלים, על מחירי החשמל וגם על הפן הביטחוני. הכוונה היא לפאנלים הסולאריים שהולכים וכובשים עוד ועוד גגות (וגם מקומות נוספים) ומספקים לנו חשמל מהשמש, וכדאי להבין מדוע הם חיוניים כל כך.

התועלות המשמעותיות של המערכות הסולאריות

תועלת חשובה אחת של ייצור חשמל מהשמש באמצעות פאנלים סולאריים היא צמצום זיהום האוויר. חלק ניכר מהזיהום הקיים כיום הוא תוצר של שימוש בנפט וגם בגז, כשלעומת זאת התאים הפוטו-וולטאיים שממירים את קרינת השמש לחשמל לא פולטים חלקיקים מסוכנים.

תועלת שנייה היא התרומה של המערכות הסולאריות, ובפרט אלה של חברת אורמש שמתאפיינים ביעילות גבוהה מאוד, למאבק במשבר האקלים – מאבק שכיום כבר ברור לחלוטין שהוא קריטי לעתיד של כולנו ובעצם גם להווה.

יתרון שלישי הוא בפן הכלכלי. על-פי כל המומחים בתחום, ככל שנייצר יותר חשמל מהשמש כך המחיר שלו יהיה זול יותר בהשוואה לחשמל המיוצר בשיטות המסורתיות. כאמור גם מבחינה ביטחונית צפויה השפעה חיובית: כיום חלק גדול מהחשמל שאנחנו זקוקים לו מיוצר על בסיס מתקנים בודדים כמו תחנת הכוח בחדרה, תחנת הכוח באשקלון והאסדה של מאגר לווייתן. עבור אויבי ישראל מדובר במטרות איכות וכל פגיעה בהן תגרום לכאוס מבחינת אספקת החשמל לציבור הרחב. ייצור חשמל על בסיס מערכות סולאריות מתבצע באופן מבוזר מטבעו, באלפי לוקיישנים בכל רחבי הארץ, כך שלא ניתן לפגוע בתשתית חיונית זו.

היתרון המשמעותי של אורמש

אורמש פועלת בתחום הלוחות הסולאריים מאז 2008 כך שבחברה כבר הצטבר ניסיון רחב היקף שמתורגם להתקנות יעילות מאוד. דגש נוסף מבחינת אנשי החברה הוא פיתוח פתרונות שיאפשרו לאגור את החשמל שמיוצר בשעות האור, כך שגם בשעות החשיכה (ובימים מעוננים) נוכל להשתמש באותו חשמל נקי ומשתלם.

אורמש פועלת גם כדי להנגיש מידע רלוונטי לציבור הרחב. כך למשל תוכלו לצפות במנכ"ל החברה רן ליפציגר בסרטון יוטיוב ולהבין כיצד ייראה העתיד של כולנו.

אודות admin

אוהב תאהבו גם:

פרסום ממומן בגוגל

לקוחות ועכשיו! עם פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל מניב תוצאות שקשה לעכל. אנשים לא מבינים את זה עד שהם לא ...